Манчестър Юнайтед победи Милан с 1:0 и продължава напред в

...

Юнайтед излъга Милан и продължава похода в Лига Европа

Манчестър Юнайтед победи Милан с 1:0 и продължава напред в шампионата Лига Европа. Английският гранд се оказа по-успешен при гостуването си, като първата среща на " Олд Трафорд " приключи 1:1.

Така с общ резултат 2:1 възпитаниците на Оле Гунар Солскяер се класират на четвъртфиналите.

Единственият гол в мача бе дело на резервата Пол Погба, който се появи на почивката и осъществя единствено три минути по-късно.

ТОПСПОРТ наблюдава онлайн срещата:
 Милан - Манчестър Юнайтед 0:1, Погба се завръща с значим гол онлайн
Милан - Манчестър Юнайтед 0:1, Погба се завръща с значим гол

Мачът е от 22:00 часа

Преди нея упованията бяха големи, само че двата отбора не ги оправдаха.

Първото полувреме не предложи съвсем нищо забавно. Общите точни удари бяха не повече от 2-3, само че нито един по-опасен.

Сблъсъкът бе решен със промяната на Солскяер, който на почивката извади от игра Маркъс Рашфорд за сметка на Пол Погба.
 Снимка 523502
Източник:

Французинът блесна и простреля Донарума в 48-ата минута от дребен ъгъл. До края футболистите на Милан се изнервиха и си изкараха куп жълти картони.

В игра се появи Златан Ибрахимович, само че и той не стигна до по-опасно състояние за равнене.