Манчестър Юнайтед и Уест Хем играят при резултат 0:0 в

...

НА ЖИВО: Манчестър Юнайтед - Уест Хем 0:0, претенции за дузпа от Роналдо

Манчестър Юнайтед и Уест Хем играят при резултат 0:0 в следващ мач от програмата на кръга във Висшата лига.

Двубоят стартира двуостро и в първите 4 минути Деклан Райс и Мейсън Грийнууд пробваха изстрели, които обаче бяха блокирани. Домакините се регистрираха с още два блокирани удари в 9-та минута, само че без нещо съществено за Ареола.

В 20-а минута Бруно Фернандеш се опита да изненада отбраната на Уест Хем с прострелно центриране, само че Кристиано Роналдо се размина без малко с топката. Двата отбора бяха извънредно внимателни в тези минути и головите положения просто отсъстваха.

В 35-а минута Роналдо имаше искания за нарушаване в наказателното поле след намеса на Курт Зума, само че основният рефер реши, че няма нищо неправилно.

Манчестър Юнайтед - Уест Хем 0:0

Ето и съставите на двата отбора:

Ман Юнайтед: Де Хеа, Далот, Телеш, Магуайър, Варан, Еланга, Фред, Мактоминей, Фернандеш, Грийнууд, Роналдо;

Уест Хем: Ареола, Зума, Креслуел, Цуфал, Доусън, Райс, Сучек, Ланзини, Форналс, Боуен, Антонио;