Манчестър Юнайтед и Арсенал не успяха да се победят и

...

Манчестър Юнайтед и Арсенал не успяха да се победят в зрелищен мач

Манчестър Юнайтед и Арсенал не съумяха да се победят и приключиха наедно 2:2 в занимателен мач от междинния 15-и кръг на Премиършип. Гостуващият отбор на " артилеристите " на два пъти повеждаше в резултата, само че не съумя да удържи преднината си.

Мениджърът на " алените дяволи " Жозе Моуриньо изненадващо остави на пейката Пол Погба и Ромелу Лукаку, а вместо тях се появиха Пол Погба и Антони Марсиал

Арсенал поведе в 26-ата минута с гол на Шкодран Мустафи, а отговорът на Юнайтед последва бързо и след четири минути Марсиал възвърне равенството. Александър Лаказет още веднъж даде преднина на лондончани в 68-ата минута, а този път домакините върнаха попадението още в ответната офанзива, когато Джеси Лингард порази противниковата мрежа за 2:2, резултат, който се резервира до края.

Арсенал не познава провалянето към този момент в 13 срещи и е на пето място в класирането с 31 точки, а Манчестър заема осмо място с 23 т. /БГНЕС
Източник: dnesplus.bg