Манчестър Сити започна по шампионски новия сезон във Висшата лига.

...

По шампински! "Сити" без проблеми срещу "Арсенал"

" Манчестър Сити " стартира по шампионски новия сезон във Висшата лига. " Гражданите " завоюваха с 2:0 дербито на първия кръг против " Арсенал ".

Играчите на Хосеп Гуардиола откриха резултата в 14-ата минута след гол на Рахийм Стърлинг.
Амбициран " Ливърпул " потегли на четвърта Никакви проблеми за мърсисайдци против "Уест Хем "
В 42-ата минута Риад Марез бе покрай второ попадение за гостите, само че изстрелът му мина на сантиметри от лявата греда на " артилеристите ".

Александър Лаказет можеше да изравни в 56-ата минута, само че прецизният му удар мина настрана от вратата на " Сити ".

В 64-ата минута Бенжамен Менди откри с пас Бернардо Силва, който означи прекрасен гол в горния ляв ъгъл на Петер Чех за 2:0.
Източник: btvnovinite.bg