МАНЧЕСТЪР, Англия (AP) — Манчестър Сити се доближи до рекордна

...

Фил Фодън отбелязва 2 ранни гола, за да постави Ман Сити на път за титлата във Висшата лига

МАНЧЕСТЪР, Англия (AP) — Манчестър Сити се приближи до рекордна четвърта поредна купа във Висшата лига, откакто Фил Фодън уволни три- защитаващия купата си в преднина от 1-0 против Уест Хем в границите на две минути в неделя.

След това Фодън добави втори гол, с цел да сложи Сити в цялостен надзор след 18 минути.

Сити би трябвало да завоюва последния си мач за сезона, с цел да е сигурен, че ще завоюва купата преди втория - място Арсенал.

И в случай че имаше някакви нерви измежду почитателите на домакините на стадион „ Етихад “, те евентуално бяха издухани от брилянтния гол на Фодън.

Получавайки пас от Бернардо Силва, Фодън заобиколи халфа на Уест Хям Джеймс Уорд-Проус и насочи удар с левия крайник, който се втурна в горния ъгъл.

Публиката на домакините избухна и мениджърът Пеп Гуардиола чества радостно на тъчлинията.

Началният гол на Фодън бе регистриран на 1 минута, 18 секунди.