МАНЧЕСТЪР, Англия (AP) — Амад отбеляза в добавеното време на

...

Манчестър Юнайтед побеждава Ливърпул с 4-3 след продължения, за да се класира за полуфиналите на Купата на Англия

МАНЧЕСТЪР, Англия (AP) — Амад означи в добавеното време на продълженията, с цел да изпрати Манчестър Юнайтед на полуфиналите на Купата на Англия с гол трагична победа с 4-3 против Ливърпул в неделя.

Смяната стреля ниско в долния ъгъл, с цел да победи Каоимхин Келехер, когато Юнайтед се нахвърли късно на Олд Трафорд след корнер на Ливърпул.

В трогателен четвъртфинален мач двата тима раздадоха преднина конфликт сред най-големите противници на британския футбол.

Скот Мактоминей изведе Юнайтед напред в 10-ата минута, преди голове на Алексис Мак Алистър в 44-ата и Мохамед Салах във втората минута на добавеното време на първото полувреме дадоха преднина на Ливърпул на почивката.

>

Антони изравни в 87-ата, с цел да изпрати мача в продължения при 2-2.

Харви Елиът върна преднината на Ливърпул в 105-ата, а Маркъс Рашфорд изравни още веднъж седем минути по-късно.

Мачът изглеждаше подготвен да стигне до дузпи преди успеха на Амад.