Малта и европейският шампион Италия играят при 0:0 в квалификация

...

НА ЖИВО: Малта - Италия 0:0, ранен шанс за домакините

Малта и европейският първенец Италия играят при 0:0 в подготовка за континенталния конгрес следващата година в Германия. Двубоят е воден от Георги Кабаков.

" Скуадра адзура " ще търси наложителна победа, откакто в първата си среща от акцията загуби от Англия с 1:2. Островната страна също стартира със загуба и то със същия резултат, само че от Северна Македония.

Двубоят е с начален час 21:45 часа и може да го наблюдавате директно по DIEMA SPORT 2. На Gong.bg ще проследим срещата минута по минута.

Изненадващо, първият късмет в мача пристигна за малтийците. Сатариано избяга на Романьоли и Скалвини и нанесе удар от близко, само че Донарума мазета в ъглов удар.

LIVE / Малта - Италия 0:0

Малта: Хенри Бонело, Кейн Атард, Стив Борг, Фердинандо Апап, Джоузеф Мбонг, Николай Мускат, Матю Гиламие, Янкам Яник, Хуан Корбалан, Джоди Джоунс, Александър Сатариано

Селекционер: Микеле Марколини

Италия:  Джанлуиджи Донарума, Джовани Ди Лоренцо, Джорджо Скалвини, Алесио Романьоли, Емерсон Палмиери, Сандро Тонали, Брайън Кристанте, Матео Песина, Матео Политано, Матео Ретеги, Уилфред Ньонто

Селекционер: Роберто Манчини