Македония направи сериозна крачка към успеха в Лига D, група

...

Македония измъкна победата срещу десетима от Лихтенщайн

Македония направи сериозна крачка към триумфа в Лига " D ", група 4 на Лигата на нациите след победа с 2:0 като посетител над Лихтенщайн. Така западната ни съседка остава отпред в групата кръг преди края и води с три точки пред преследвача Армения.

Резултатът в срещата бе открит в 53-ата минута, а създател на попадението бе Енис Барди с отлично осъществяване от фаул. В 90-ата минута Несторовски подпечата успеха на своя отбор с втори гол.

За триумфа на гостите оказа помощ и фактът, че Лихтенщайн игра в понижен състав от 50-ата минута, когато Визер получи втори жълт и черевен картон.

Така Македония събра актив от 12 точки и води в класирането в групата. Лихтенщайн пък е на дъното с 3 извоювани точки досега.
Лига на нациите 5 кръг, петък 16 ноември  Лихтенщайн 0:2краен резулат  Македония