Мадрид. Реал (Мадрид) спечели с 3:1 първия четвъртфинален мач с

...

Реал Мадрид победи с 3:1 Ливърпул и е фаворит за класиране на полуфиналите в Шампионската лига

Мадрид. Реал (Мадрид) завоюва с 3:1 първия четвъртфинален мач с Ливърпул от тазгодишното издание на Шампионска лига.

„ Белия балет “ тотално надигра своя противник, а в воин за отбора се трансформира 20-годишният Винисиус Джуниор, който блесна с два гола.

Един добави Марко Асенсио, до момента в който почетното попадение за гостите бе дело на Мохамед Салах.

Двата тима бяха лишени от услугите на част от основните си футболисти, в това число и от своите капитани.

Тимът на Зинедин Зидан изигра един от най-силните си мачове през сезона, а гостите за следващ път станаха жертва на груби самостоятелни неточности и ще би трябвало да вършат поврат на " Анфийлд ", с цел да отстраняват рекордьора по европейски клубни трофеи.
Източник: focus-news.net