Мачът започна двуостро, като гостите дочакаха своя шанс в 17-ата

...

Марек записа четвърта победа в контролите

Мачът стартира двуостро, като гостите дочакаха своя късмет в 17-ата минута. Тогава Гранит сбърка обикновено, от което се възползва Георги Божилов и трансферира излезлия вратар Минев за 1:0.

Попадението даде в допълнение самочувствие на дупничани, които до края на полувремето трайно задържаха топката и не позволяваха съвсем никакви рискове пред своята врата.

През втората част бяха осъществени голям брой смени, само че още веднъж Марек бе отборът, който диктува темпото. Добро състояние се откри в 60-ата минута, когато удар на Анжело Кючуков-младши бе избавен от вратаря.

Четвърт час преди края на постоянното време обстановката се повтори, като още веднъж вратарят отрази. В 79-ата минута пък Михалков навлезе по диагонала, само че ударът му прелетя високо над задачата. 60 секунди по-късно още веднъж стражът на Гранит трябваше да се намесва и да резервира резултата единствено 0:1.