Мачът от XIX кръг на първенството за юноши младша възраст

...

Лудогорец U16 II би с 4:0 Черноломец

Мачът от XIX кръг на шампионата за юноши младша възраст в зона Русе се игра на един от терените в комплекса „Гнездо на орли“.

Разградчани откриха още във 2-та минута. Голът означи Атанас Донев. В 21-та минута Ивайло Стайков се разписа за 2:0. Пет минути по-късно резултатът към този момент бе типичен. Попадението осъществя Янаки Костов. При този резултат приключи първото полувреме.

През второто „орлите“ сътвориха доста голови обстановки, само че оползотвориха единствено една. В 63-та минута с втория си гол в дуела Ивайло Стайков оформи крайното 4:0.

Стана прекрасен мач, в който противникът се постара да играе футбол. През първото полувреме бяхме по-концентрирани и вкарахме три гола. През второто създадохме повече обстановки, само че бяхме точни единствено един път. Като цяло момчетата се показаха добре, разяснява след края на дуела старши треньорът Пламен Петров.
Източник: novinata.bg