Мачът България - Полша може да се окаже с домакинско

...

Полша с домакинско предимство срещу лъвовете

Мачът България - Полша може да се окаже с домакинско преимущество за гостите. Полските почитатели са купили към 3,200 билета за мача в зала " Конгресна " във Варна, което е съвсем 2/3 от потенциала на оборудването.

България против Полша от 20:40 часа във Варна

Днес приключва първата групова фаза на Мондиал 2018

В Полша волейболът е вяра и страната е настоящ международен първенец. Отборът загуби единствено два гейма до момента във Варна, против Куба и Финландия. Вчера отборът на Иран беше смачкан и " Дружина полска " желае да влезе във втората фаза без загуба. Поляците ще останат в Морската ни столица даже и при загуба с 2-3 гейма, с което агитката им няма да би трябвало да се придвижва в София.

В първия мач за деня Финландия също ще играе като вкъщи си против Иран. Феновете на Суоми също са известни с голямата си поддръжка, само че те ще би трябвало да се реалокират в Милано за идващите дуели. Победа на Финландия може да се окаже от огромна изгода за момчетата на Пламен Константинов. Иран ще играе идващите си срещи в София и няма да е неприятно да влезе с две загуби в група " G ".