Мач от Висшата лига на Борнмът беше прекратен след медицински

...

Мач от Висшата лига бе прекратен, след като капитанът колабира на терена

Мач от Висшата лига на Борнмът беше преустановен след медицински случай с капитана на Лутън Том Локиър.

Локиър беше обслужен от парамедици и личен състав в второто полувреме, когато резултатът беше 1-1 с пауза на часовника на 65 минути.

Капитанът на Лутън беше изваден от игралното поле на носилка, заобиколен от медицинския екип, и имаше изправен аплодисменти от публиката.

След като играчите бяха изведени, Висшата лига удостовери, че мачът е бил преустановен.

Изявление от Висшата лига гласи: „ Мачът от Висшата лига сред AFC Bournemouth и Luton Town FC бяха изоставени заради медицински случай на състезател.

„ Нашите мисли са с Том Локиър и всички играчи, участващи в днешния мач. “

Бранителят на Уелс Локиър имаше интервенция за поправяне на предсърдно мъждене през юни след колабиране по време на финалната победа на Luton в плейофа за Sky Bet Championship против Coventry.

Капитанът на Hatters се завърна в игра за началото на новия сезон и имаше 15 участия до момента във вс...