Люк Литлър даде голям намек, че ще превземе света на

...

Как Люк Литлър намекна, че ще превземе света на дартса само на три години

Люк Литлър даде огромен намек, че ще превземе света на спорта, когато беше единствено на три години.

16-годишният състезател от Уорингтън се наслаждения на историческо тичане до полуфинала на Световното състезание в Александра Палас, като стана най-младият състезател, реализирал това в миналото. Наречен с прякора „ The Nuke “, в този момент той е единствено на две победи от продуцирането на една от най-великите спортни истории на всички времена.

Той постоянно е бил новоизграждаща се звезда, защото се появиха видеоклипове по какъв начин хвърля дартс като малко дете и имитира известното празненство на Реймънд Ван Барневелд, откакто завоюва международната си купа през 2007 година Литлър е роден едвам 20 дни след оня фамозен мач с Фил Тейлър в Circus Tavern, тъй че малко на брой биха очаквали той да победи холандеца по пътя си към последните четирима в тазгодишния шампионат.

Но методът, по който той разруши своя воин в 1/8-финалите, сподели, че неговият пробив не е случайност.

Той се класира за шампионата, като завоюва Световното пъ...