Льо Авър победи с 3:1 гостуващия Ница в ранната съботна

...

Льо Авър шокира Ница и победи убедително

Льо Авър победи с 3:1 гостуващия Ница в ранната съботна среща от 16-ия кръг от Лига 1.

Емануел Саби откри резултата за домакините още в петата минута, а тъкмо половин час по-късно американецът се разписа за повторно във вратата на " орлите ".

Мохамед Байо, който асистира за второто попадение, повиши задатъка за Льо Авър на три гола шест минути след почивката.

Гостите се разписаха посредством Том Луше в спомагателното време на срещата.

В 81-ата минута двата тима останаха в понижен състав поради червени картони на Жан-Клер Тодибо от Ница и Самюел Грансир от Льо Авър..

Льо Авър прекъсна серия от четири следващи дуела победа и се изкачи на девето място, до момента в който Ница няма победа против този противник в 13 поредни мача и е на втора позиция, на 4 точки след водача Пари Сен Жермен.
Източник: novsport.com