Луис Суарес коментира победата с 2:1 над Интер в Шампионската

...

Суарес: Вярата и колективният труд ни помогнаха да спечелим мача

Луис Суарес разяснява успеха с 2:1 над Интер в Шампионската лига. Нападателят на Барселона се надява отборът да демонстрира същия темперамент и отсега нататък.
 Барселона победи Интер с 2:1
Магичен Меси и два гола на Суарес донесоха поврат на Барселона против Интер на " Камп Ноу "

Лео още веднъж беше диригента, от който се нуждаеше офанзивата на каталунците

" Ние сме най-хубавият клуб на света. Всеки ни гледа под лупа. Ние сме съперникът, който всеки ще търси да победи, тъй че е нужно да покажем същия темперамент по време на целия шампионат.

Отборът сподели, че е доста толерантен. На почивката Ернесто Валверде ни сподели да бъдем по-ефективни във връзка с пресата и се подобрихме през втората част.

В последна сметка, вярата и груповият труд ни помогнаха да спечелим мача. Взехме доста скъпи три точки против пряк съперник ", разяснява Суарес.