Луис Енрике забавно нарече идола Мика Ричардс, след като експертът

...

Мика Ричардс се извини на Луис Енрике, след като беше извикан от боса на ПСЖ на живо в ефир

Луис Енрике занимателно назова " идола " Мика Ричардс, откакто специалистът не поддържа Пари Сен Жермен да победи Барселона в Шампионската лига четвърт финали.

ПСЖ се възползва от пагубното показване на Барселона на реванша, макар загубата с 1-0 през нощта и затова трябваше да вкара най-малко три безответни гола на Монтжуик. Червен картон на Роналд Араухо в 29-ата минута промени хода на равенството, защото някогашната звезда на Барса Усман Дембеле се завърна, с цел да преследва колосите от Ла Лига, преди съотборниците Витиня и Килиан Мбапе да ги убият.

Отборът на Енрике бяха добре победени в Париж предходната седмица и паднаха с бледа загуба с 3-2, само че откакто приключиха ефектен поврат в мача като посетител във вторник, радостният испанец се погрижи да подсети на тези, които се съмняваха в неговия тим. По време на изявлението си след мача с CBS Sports, Енрике сподели по шеговито непоколебим метод: „ Наистина съм смутен от всички вас! “

„ Защо? “ Бившият бранител на Манчестър Сити...