Лудогорец започна със загуба четвъртото си поредно участие в груповата

...

"Лудогорец" се подхлъзна на старта в Лига Европа

" Лудогорец " стартира със загуба четвъртото си следващо присъединяване в груповата фаза на Лига Европа. Българският първенец отстъпи с 1:2 на гостуващия " Антверпен " в среща от първия кръг на група 10, играна в Разград.

На " Хювефарма Арена " " орлите " поведоха в 46', когато Ихинио Марин прати топката в мрежата на белгийците с акуратен удар.

" Антверпен " обаче се активизира и съумя да изравни в 63' посредством Питер Геркенс. Само седем минути по-късно гостите стигнаха до цялостен поврат с гол на Лиор Рефаелов.

В другия дуел от тази група любимецът " Тотнъм " предстоящо победи с 3:0 ЛАСК Линц вкъщи. В идващия кръг - на 29 октомври, се сблъскват водачите - англичаните гостуват на " Антверпен ".

На " Лудогорец " следва мач в ЛАСК в Австрия. Двубоят е с начален час 19:55 и ще бъде излъчен директно по bTV Action.

" Лудогорец ": 23. Илиев, 4. Сисиньо, 5. Терзиев, 24. Вердон, 5. Недялков, 25. Баджи, 7. Сантана, 64. Янков, 95. Каули, 9. Марин, 11. Десподов

" Антверпен ": 46. Бутез, 2. Де Лает, 26. Гелин, 21. Батубинсика, 19. Мийоши, 16. Геркенс, 38. Хароун, 18. Хонгла, 6. Юклерод, 24. Бенавенте, 11. Рефаелов
if( typeof googletagAdSlots[`medium_rectangle_300x250_first`]!= " undefined " && typeof googletagAdSlots[`medium_rectangle_300x250_first`]!= " undefined " &&! googletagAdSlots[`dfp_mobile`] ) { googletag.cmd.push(function() { googletag.display(`div-gpt-ad-medium_rectangle_30
Източник: btvnovinite.bg