Лудогорец загуби с 2:3 от испанския Бетис като гост във

...

Лудогорец изпусна равенство срещу Бетис в мач с пет гола

Лудогорец загуби с 2:3 от испанския Бетис като посетител във втората си среща от груповата фаза на Лига Европа. Българският първенец изпусна равенството в края на дуела, когато можеше да изравни.
Прочетете още
В 25-та минута Миранда центрира, а Луис Енрике съумя да засече с глава и да открие резултата.

В 39-та минута 41-годишният капитан на Бетис Хоакин вкара свръхестествен гол от отдалеченост и удвои преднината на домакините.

Лудогорец се върна в мача в добавеното време на първата част, когато Десподов непосредствено от директен свободен удар от неуместна позиция изненада Браво за 2:1.

В 59-та минута удар на Каналес от отдалеченост влезе за 3:1, откакто Падт опита да избие, само че не съумя.

В 74-та минута Рик с прекрасен удар отвън наказателното поле понижи до 3:2.

До края на дуела Лудогорец опита да изравни и изпусна чудесна опция в края на дуела, когато Гропер се оказа самичък против вратаря на Бетис Браво, само че не съумя да направи 3:3.

В другия мач от групата Рома победи с 3:0 ХИК Хелзинки и по този начин след първите два мача в групата Бетис е водач с 6 точки, а Рома и Лудогорец са с по 3, на последното място е ХИК Хелзинки без точка.
Източник: trafficnews.bg