Лудогорец загуби от румънския Ботошани в първата си контрола на

...

Лудогорец загуби от Ботошани в първата си контрола на турска земя

Лудогорец загуби от румънския Ботошани в първата си контрола на турска земя с резултат 1:3. Разградчани поведоха в резултата в 11-та минута след изстрел от далечно разстояние на Натанаел, само че в 36-та бранителят Бурка изравни след груба неточност на " зелените " при едно центриране отляво. През втората част румънците доближиха до нови два гола дело на Фуло, с цел да извърнат дефинитивно българския първенец.

Играли за Лудогорец: 1. Броун, 6. Натанаел, 5. Терзиев, 2. Форстър, 8. Лукас Саша, 88. Вандерсон, 10. Кампаняро, 64. Янков, 11. Махлангу, 92. Лукоки, 70. Шверчок (резерви: 29. Наумов, 4. Сисиньо, 3. Недялков, 44. Горалски, 12. Анисе, 18. Дяков, 84. Марселиньо, 7. Бакалов, 63. Рибейро, 37. Жоао Пауло, 28. Кешерю, 77. Попа).

Следващата инспекция на Лудогорец е на 18 януари против унгарския Хонвед. /БГНЕС
Източник: dnesplus.bg