Лудогорец U17 победи Дунав (Русе) с класическия резултат 3:0. Мачът

...

Лудогорец U17 с домакинска класика срещу Дунав

Лудогорец U17 победи Дунав (Русе) с класическия резултат 3:0. Мачът от XXIX кръг на шампионата в Елитната юношеска група до 17 години се игра на един от терените в комплекса " Гнездо на орли ".
Момчетата на Петър Пенчев откриха резултата в 13-ата минута. Точен с глава бе Георги Бабалиев, който се възползва от положително центриране на Преслав Петков. " Орлите " удвоиха в 27-ата минута, когато още веднъж Бабалиев прати топката в мрежата. До края на първата част положителни обстановки за гол пропуснаха Владислав Найденов и Мартин Русков.

През второто полувреме възпитаниците на Пенчев още веднъж бяха по-добрият тим на терена. Хубави благоприятни условия за ново попадение се откриха пред Владислав Найденов, Преслав Петков и влезлият като промяна Николай Георгиев. Те обаче не съумяха да поразят задачата. В добавеното време Александър Ганчев скочи най-високо за една центрирана в наказателното поле на гостите топка и с глава осъществя за 3:0.

Срещу Дунав (Русе) Лудогорец U17 игра в състав: Владимир Русанов, Никола Ганчев, Александър Ганчев, Алекс Луканов, Димитър Жеков, Мартин Русков, Велислав Минков, Петър Караангелов, Георги Бабалиев, Преслав Петков, Владислав Найденов (Николай Георгиев, Антониян Харалампиев, Веселин Николаев, Пламен Стоянов).