Лудогорец U16 спечели категорично с 4:0 при гостуването си на

...

Лудогорец U16 спечели с 4:0 гостуването си на Олимпик

Лудогорец U16 завоюва изрично с 4:0 при гостуването си на Олимпик във Варна за мача от XIII кръг на шампионата за юноши младша възраст в зона Варна.

Никола Ботев откри в 6-та минута. Той посрещна една избита сед корнер от защитата на противника топка и вкара от отдалеченост. Ивайло Петров направи 2:0 в 14-та минута, а последния пас даде Никола Ботев. Класиката стана факт единствено две минути по-късно. Александър Маринов се разписа с шут отвън наказателното пое.Първото полувреме приключи при този резултат.

През втората част падна единствено едно попадение. В 69-та минута го означи Кристян Николов, а асистенцията бе на Мартин Станчев.

Въпреки положителния резултат, има още доста какво да се желае от представянето на тима във всички съставни елементи на играта, разяснява след последния съдийски сигнал старши треньорът Емилиян Петров.
Източник: novinata.bg