Лудогорец U16 победи с класическия резултат 3:0 Фратрия в мач

...

Лудогорец U16 би с класика Фратрия

Лудогорец U16 победи с класическия резултат 3:0 Фратрия в мач от VII кръг на шампионата в зона Варна.

Двата тима премериха сили в Морската столица.

„ Орлите “ откриха в 37-та минута. Максимилиян Симеонов означи непосредствено от директен свободен удар. До почивката не паднаха повече попадения.

След подновяването на играта Максимилиян Симеонов вкара втория си гол в срещата за 2:0 с  шут от отдалеченост. Шест минути по-късно Александър Карталов оформи класиката и крайното 3:0. Попадението стана след хубава композиция, при която Исмет Хасан даде последния пас.

Доволен съм от успеха. Трябва обаче да сме по-постоянни в изявите си през целия мач, тъй като през днешния ден имаше интервали, в които не действахме с оптималната централизация, разяснява старши треньорът Димчо Ненов след края на дуела.
Източник: novinata.bg