Лудогорец U16 II натупа Две могили с хандбалното 10:0 в

...

Лудогорец U16 II победи Две могили с 10:0

Лудогорец U16 II натупа Две могили с хандбалното 10:0 в мач от I кръг на шампионата в зона Русе.

Срещата се игра на един от терените в комплекса „ Гнездо на орли “. В последния дуел от шампионата през предишния сезон момчетата на Пламен Петров направиха 2:2 като посетители на същия противник и победиха на първото място в крайното класиране.

Отличи се Станимир Николов,който означи цели седем гола. Две попадения осъществя Атанас Донев и едно добави Ерай Мехмед. Първото полувреме приключи 6:0. Старши треньорът Пламен Петров извърши всичките позволени девет смени, като на почивката от пейката в игра влязоха петима.

На последния мач за сезон 2021/2022 в Две могили играхме при меко казано отрицателна атмосфера. Тази разгромна победа е за нас самобитен реванш с чисто футболни средства. Момчетата бяха пределно стимулирани, играха с готовност и на равнище. Надявам се да продължаваме в същия дух, разяснява старши треньорът Пламен Петров след последния съдийски сигнал.
Източник: novinata.bg