Лудогорец U15 не успя да победи връстниците си от Спартак

...

Лудогорец U15 върти хикс със Спартак

Лудогорец U15 не съумя да победи връстниците си от Спартак (Плевен) и стигна единствено до тъждество 2:2. Мачът от XX кръг на шампионата в Елитната юношеска група до 15 години се игра на един от терените в комплекса " Гнездо на орли ", оповестява уеб сайтът на " орлите ".
Гостите откриха резултата в 19-та минута. Момчетата на Христо Господинов изравниха в 30-та минута посредством Петко Петков и резултатът остана неизменен до почивката.

През второто полувреме разградчани получиха второ попадение в 40-та минута. Пет минути по-късно Радослав Захариев вкара за 2:2. Малко преди края на срещата гол на " орлите " бе анулирано след дискусионна засада.

Срещу Спартак (Плевен) Лудогорец U15 игра в състав: Християн Стоянов, Ивайло Гущеров, Ибрям Хабил, Несин Салим, Александър Занков, Любослав Маринов, Радослав Захариев, Янислав Дюлгеров, Тончо Георгиев, Иван Аспарухов, Петко Петков (Мартин Мартинов, Теодор Димитров)