Лудогорец U14 срази с 4:0 временния лидер в класирането Фратрия

...

Лудогорец U14 срази с 4:0 временния лидер Фратрия

Лудогорец U14 съкруши с 4:0 краткотрайния водач в класирането Фратрия в мач от VII кръг на шампионата в зона Варна.

Момчетата на Милен Маринов гостуваха в Морската столица за дуела.

Разградчани откриха в 7-та минута посредством Александър Николаев. Той се разписа с шут от границата на наказателното поле, като преди този момент стражът на противника мазета топката след удар на Стелиян Белчев. В 20-та минута Калоян Георгиев означи за 2:0. Пасът, извел голмайсторът очи в очи с вратаря, даде Джем Андонов. При този резултат приключи първото полувреме.

През второто класиката стана факт в 38-та минута. Калоян Георгиев асистира на Стелиян Белчев, който финтира стража на домакините и прати топката в опразнената врата. В 63-та минута Ястиян Георгиев шутра от отдалеченост и вкара за крайното 4:0.

Доволен съм от старанието на момчетата. Все още позволяваме неточности в другите етапи на играта, само че това е обикновено за възрастта. С доста работа в тренировките ще израстваме и в представянето си на терена, разяснява старши треньорът Милен Маринов след последния съдийски сигнал.
Източник: novinata.bg