Лудогорец стартира контролите с разгромна победа над Спартак (Варна) с

...

Лудогорец 2 разгроми Спартак , орлите пробват играч от Кот д' Ивоар

Лудогорец започва контролите с разгромна победа над Спартак (Варна) с 8:0. Мачът се игра на един от терените в комплекса " Гнездо на орли ".

През първото полувреме паднаха два гола. Резултатът откри Серкан Юсеин, а Владислав Найденов бе прецизен за 2:0.

През втората част Бранимир Костадинов осъществя две попадения. По едно означиха Георги Чукалов, Велислав Минков, Абу Бакир и Петър Караангелов. Абу Бакир е от Кот д' Ивоар, на 21 години е и кара проби в отбора. Той ще има време да до края на идната седмица да потвърди, че има нужните качества да остане в състава.

" След 100 дни насилствена пауза поради противоепидемичните ограничения показахме положителни комбинации и реализирахме хубави голове. Като за първа контрола съм удовлетворен от момчетата ", разяснява след последния съдийски сигнал Тодор Живондов.

Срещу Спартак (Варна) Лудогорец II игра в състав: Владимир Русанов, Илкер Будинов, Димитър Илиев, Тихомир Димитров, Петър Генчев, Серкан Юсеин, Иван Йорданов, Цветослав Петров, Димитър Митков, Хюсеин Хюсеинов, Владислав Найденов (Дамян Христов, Мартин Русков, Александър Ганчев, Георги Вълчев, Станислав Вълчев, Петър Караангелов, Велислав Минков, Абу Бакир, Георги Чукалов, Бранимир Костадинов).

фотография:ludogorets.com