Лудогорец спечели с 2:0 и втория мач от съперничеството си

...

Лудогорец спечели и реванша с Крусейдърс, общият резултат е 9:0

Лудогорец завоюва с 2:0 и втория мач от съперничеството си със северноирландския отбор " Крусейдърс " и с общ резултат 9:0 се класира напред в предварителните кръгове на Шампионската лига, оповестява.

След спокойното начало на мача Лудогорец получи подарък от домакините в 11-ата минута . Всъщност Родни Браун си вкара безразсъден автогол, откакто стори същото и в първия мач. Защитникът се опита да пресече дълъг пас, само че изпрати топката над вратаря си.  След почивката възпитаниците на Пауло Аутуори стигнаха до второ попадение, което бе дело на полския нападател Якуб Шверчок в 65-ата минута.

Във втория квалификационен кръг българският първенец ще има за противник унгарския Видеотон , отстранил струдно люксембургския Дюделанж след  1:1 и 2:1

По-рано " Левски " отпадна още в първия квалификационен кръг на " Лига Европа " от лихтенщайнския " Вадуц ". „ Сините “ завоюваха с 3:2 реванша в София, само че това бе незадоволително, тъй като изгубиха първата среща с 0:1. Заради двата гола на непознат терен тимът от Лихтенщайн продължава напред в шампионата.Спорт
Източник: dariknews.bg