Лудогорец се върна на върха в Първа лига, след като

...

"Лудогорец" измъкна трите точки във Варна след нервен мач с "Черно море"

" Лудогорец " се върна на върха в Първа лига, откакто победи " Черно море " с 2:1 като посетител в най-интересния мач от шестия кръг. Шампионите стигнаха до трите точки в доста нервозен конфликт, който преди почивката предложи доста хубави осъществявания, а след нея беше белязан от повече конфликти.

" Черно море " поведе в 28-ата минута посредством Родриго, само че с попадения на Дан Битон (32-ата) и Клаудиу Кешеру (71-ата) първенците завоюваха.

Двубоят беше белязан от завръщането на Марселиньо след месец отвън терена. Той беше оправдан от треньора Стойчо Стоев, като се регистрира с асистенция за победния гол. Въпреки това бразилецът получи и червен картон, като си изкара два картона единствено за пет минути, едвам 13 след влизането си на терена.

В срещата бяха показани девет жълти картона и един червен.

Източник: dnevnik.bg