Лудогорец разби с 3:0 Левски в последния си домакински мач

...

Лудогорец победи категорично Левски - битката за второто място ще е ожесточена

Лудогорец разруши с 3:0 Левски в последния си домашен мач за сезона, след който получи шампионската купа на България. В празнично въодушевление " орлите " изрично надиграха разкъсвания от проблеми и изпаднал в тежка финансова рецесия столичен гранд. Загубата бе най-тежката за Левски от 28 май 2017 година, когато претърпяха проваляне със същия резултат от ЦСКА.

Головете за разградчани, които бяха с екипи отдадени на 75-годишнината на клуба, означиха Козмин Моци, Мавис Чибота и Дан Битон.

Левски се опита да бъде равносилен в началните минути на срещата, само че класата и неналичието на напрежение в Лудогорец си сподели думата. Първият гол падна в 25-ата минута. Вандерсон бе повален от Райнов в наказателното поле, а Моци осъществя невъзмутимо отсъдената дузпа.
Източник: fakti.bg