Лудогорец по опасния път към осмата поредна шампионска титла. Разградчани

...

Лудогорец и Левски не се победиха

Лудогорец по рисковия път към осмата поредна шампионска купа. Разградчани имаха потребност от наложителна победа в семейството на Левски, само че направиха 1:1 в това огромно дерби и подариха следващ късмет на преследвача си ЦСКА да мечтае, че може да го смъкна от върха. След постна първа част домакините откриха от дузпа в самото начало на второто полувреме посредством Козмин Моци, а в тази обстановка Деян Иванов от " сините " беше изпъден с пряк червен картон.

Но Драгош Григоре си изпроси втори жълт картон от състава на " орлите " в 69-та минута и обърна всичко с краката нагоре за отбора си. Само три минути по-късно Живко Миланов изравни от директен свободен удар, а в края и Абел Анисе си изкара втори жълт картон, с цел да остави отбора си с деветима на терена и да секне ентусиазма му в последните минути в търсене на триумфа.
Източник: standartnews.com