Лудогорец остана на минути от втори пореден мач без победа.

...

Лудогорец успя да обърне Ботев в последните минути и докосва титлата

Лудогорец остана на минути от втори следващ мач без победа. В последна сметка обаче напъните на разградчани доведоха до трагична победа с 2:1 над Ботев Пловдив в мач от последния кръг на постоянния сезон във efbet Лига.

Жоржиньо в последната минута на постоянното време донесе триумфа на първенците, който предвид на играта през 90-те минути бе изцяло закономерно. „ Канарчетата “ обаче бяха доста покрай точката, откакто Антонио Вутов откри резултата в края пък на първата част, минала другояче при предимство на домакините.

Във второто полувреме Лудогорец се втурна в офанзиви в търсене на голове, само че до 90-ата минута единственият подобен бе попадение с глава на Вандерсон в 63-ата минута, при което центриращият Сисиньо бе в засада.
Източник: fakti.bg