Лудогорец не успя предсрочно да си осигури място в елиминационната

...

Лудогорец изпусна победата срещу Спортинг Брага

Лудогорец не съумя предварително да си обезпечи място в елиминационната фаза на шампионата Лига Европа. " Орлите " приключиха наедно 1:1 против Спортинг (Брага) в Разград в среща от четвъртия кръг в група " С ", която бе излъчена онлайн по Българска национална телевизия 1 и Българска национална телевизия HD.

© Българска телеграфна агенция
Футболистите на Димитър Димитров-Херо откриха резултата в 63-ата минута посредством Марселиньо, само че в 83-ата гостите от Португалия изравниха с гол на Франсержо.

Бългаският първенец остава водач в класирането с актив от 8 точки. Брага е на втора позиция със 7, а трети с 4 е Хофенхайм, който приключи наедно 1:1 като посетител на Истанбул Башакшехир.

На 23 ноември Лудогорец посреща на своя стадион Истанбул ББ. Турският отбор е на дъното в групата с 2 точки.