Лудогорец III (Разград) спечели вкъщи с 4:0 срещу Рилци (Добрич).

...

Лудогорец III вкара четири пъти на Рилци

Лудогорец III (Разград) завоюва у дома с 4:0 против Рилци (Добрич). Двубоят е от 11-ия кръг на Североизточната Трета лига. Тотална доминация на селекцията на Захари Сираков. Капитанът Димитър Иванов трансферира вратаря в 31-ата минута и откри резултата. Интригата дефинитивно изчезна при започване на втората част. В 53-ата минута влезлия като запаса Никола Георгиев организира независим рейд, нахлу отдясно, стреля, вратаря изпусна топката и тя спря в мрежата му. Само след 180 секунди, разградчани организираха бърза контраофанзива и Йоан Йорданов направи резултата типичен, след пас на Николай Николов. Последният увенча следващия си мощен мач с още една асистенция в 88-ата минута, когато Йорданов се разписа за повторно. Още няколко благоприятни условия за гол сътвориха юношите на Лудогорец.