Лудогорец II победи в контрола с 3:2 в Крумовград местния

...

Лудогорец II със страхотен обрат срещу Левски

Лудогорец II победи в контрола с 3:2 в Крумовград локалния Левски, откакто до 55-та минута губеше с 0:2. Отличи се Йоан Йорданов, който означи и трите гола във вратата на противника.

През първото полувреме " орлите " не демонстрираха най-хубавото си лице и инкасираха две попадения. Чисти обстановки се откриха пред Хюсеин Кельовлуев и Бранимир Костадинов. Първият си съкрати доста ъгъла и не съумя да откри междина за точна пукотевица, а вторият с глава прати топката край вратата.

През второто полувреме в игра влезе роденият през 2004 година Йоан Йорданов и тъкмо той увенча с три гола надалеч по-силната игра на отбора след почивката. Първото попадение падна в 55-та минута. Младият нападател бе прецизен след безредие в наказателното поле на противника. Голът за 2:2 падна в 60-та минута, като Йорданов излезе очи в очи със стража на Левски и невъзмутимо стреля край него. Талантът оформи своя хеттрик в 78-та минута, след бърза контраофанзива и прекрасен пас на Петър Кирев.