Лудогорец гостува на Ботев Враца в мач от 10-ия кръг

...

НА ЖИВО: Ботев Враца vs Лудогорец 0:1, червен картон за домакините

Лудогорец гостува на Ботев Враца в мач от 10-ия кръг на efbet Лига и играят. Кирил Десподов откри резултата в 18-ата минута.

Двубоят на стадион “Христо Ботев ” е с начален час 20:15 и ще бъде излъчен директно по DIEMA SPORT, а в Gong.bg ще проследим всичко най-интересно от мача.

Срещата стартира доста тежко за домакините, които останаха с човек по-малко след по-малко от 180 секунди игра. Мартин Кавдански фаулира извънредно тежко Спас Делев, откакто настъпи злокобно нападателя в глезена и реферът Давидов след ВАР реши да изгони бранителя на домакините.

Лудогорец наложи напън и в осмата минута като по знамение не откри резултата. Десподов центрира от ъглов удар на първа греда, а там Недялков продължи обратно за Матиас Тисера, който беше задължен да означи в опразнената врата, само че ударът на аржентинеца някак отиде навън. В 18-ата минута " орлите " откриха резултата, откакто Рик Джонатан откри Кирил Десподов в наказателното поле. Фланговият футболист нанесе удар с външната част на десния си крайник през защитник на врачани, с цел да вкара топката красиво във вратата на Костов - 0:1 за Лудогорец.

Рефер: Георги Давидов (Велико Търново)

Стадион: " Христо Ботев " (Враца)

Стартови сформира:

Ботев Враца: 76. Красимир Костов - К, 3. Мартин Кавданси, 4. Луиз Соарес, 8. Диего Фераресо, 10. Сантиаго Монтоя, 14. Мартин Атанасов, 17. Чавдар Ивайлов, 19. Браян Переа, 20. Меси Биатумусока, 21. Жан Силва, 37. Том

Резерви: 1. Алан Миналя, 6. Антонио Георгиев, 9. Даниел Генов, 15. Мирослав Маринов, 18. Клери Сербер, 23. Браян Мендоса, 88. Йохан Валбуена Треньор: Владислав Вутов

Лудогорец: 1. Серджио Падт, 3. Антон Недялков – К, 5. Георги Терзиев, 10. Матиас Тисера, 11. Кирил Десподов, 20. Нонато, 21. Жан Карничник, 32. Игор Пластун, 73. Рик Джонатан, 82. Иван Йорданов, 90. Спас Делев

Резерви: 12. Симон Слуга, 9. Игор Тиаго, 16. Аслак декор Витри, 23. Мануел Шоу, 24. Оливие Вердон, 37. Бернард Текпетей, 95. Каули Оливейра

Треньор: Анте Шимунджа