Лудогорец е фаворит в днешния срещу Царско село. Но се

...

Лудогорец няма вкаран гол срещу отбор на Любо Пенев

Лудогорец е любимец в днешния против Царско село. Но се оказва, че " орлите " още не са вкарвали гол на тим, воден от Любослав Пенев.

Досега 3 пъти експертът се е изправял против Лудогорец като треньор на ЦСКА. В тези 270 минути отборът от Разград не е съумял да се разпише.

За състезание има две нулеви ремита - на " Армията " в края на сезон 2014/15 и в Разград при започване на април 2019 година. Пак на стадиона на " орлите " имаше и един мач за Купата. В него ЦСКА завоюва с 1:0. Този дуел бе от четвъртфиналите и се игра три дни преди турнирното нулево тъждество.

Сега " Ел Голеадор " води не толкоз известен отбор. Царско село в актуалната акция играе чудесно в отбрана и от 8 мача има позволени единствено три гола. По този индикатор отборът е №1 в efbet Лига.
Източник: fakti.bg