Засада на Сисиньо.
45′
Играта е възобновена.
45+1′
Срещата стартира с напън на домакините. Марселиньо бе най-активен, само че по този начин и не стигаше до чиста голова позиция.

Футболистите на Берое изчакваха умерено своите благоприятни условия, прибрани плътно в полето си.

С течение на времето обаче Фал и Макута започнаха да се изтеглят все по-напред и бяха търсени с дълги подавания, от време на време през половината терен.

В 15-ата минута центриране от корнер тормози бранителите на разградчани. Над всички се извиси Октавио, чийто удар обаче не беше прецизен.

В 28-ата минута Алиун Фал получи подаване, което го изведе в добра позиция. Все отново той трябваше да се оправи с бранителите пред себе си, с цел да се добере до голов късмет. Направи го, след което прати кълбото около Стоянов за 0:1, стъписвайки почитателите по трибуните и представителите на първенците на аварийна пейка.

Минута преди почивката нова акция на старозагорци едвам не докара до втори гол в мрежата на Стоянов. Пробив по левия фланг бе последван от пас към Октавио. Изстрелът му от границата на пеналта обаче, без да бъде обезпокояван от никого, бе извънредно неакуратен и докара до отрицателна реакция от страна на Димитър Димитров.

Изравнителен гол през първото полувреме не падна и домакините се отдръпнаха в отмора по този начин, както надали са очаквали - като изоставащи в резултата.
45′
Почивка.
44′
Върната топка към Октавио.

Изстрел от границата на наказателното поле!

Отчайващо осъществяване.

Сега и Димитър Димитров не е удовлетворен.
43′
Засада на Оливейра.
41′
Павел Върба се е хванал за главата.

Гледа неприятно към футболистите си.

Със сигурност диалозите в съблекалнята няма да са приятни.
38′
Неточен изстрел на Октавио.

Иначе офанзивата на гостите беше бърза, пасовете - точни, само че завършващият опит не беше сполучлив.
32′
Разградчани се пробват да се върнат бързо в мача.

Неточен удар обаче на Марселиньо.
28′
ГОООООООООООООООООООЛ!!!

0:1!

Попадение на Фал !

Пребори се с бранителите пред себе си и праща топката в мрежата!

Получи отлично подаване и се наложи физически над бранителите на домакините, след което даде преднина на старозагорци, с първия прецизен удар във вратата на Стоянов.

Изненадващо преимущество за гостите!
27′
Засада на Чибота.

Футболистът на разградчани оставаше самичък против ватаря...
23′
Възможност за Анисе.

Стреля от над 20 метра!

Перниш не оставя подозрения в класата си и хваща топката.
20′
Босът на домакините следи онлайн протичащото се в Разград.
18′
Засада на Марселиньо.
16′
Шут от доста далечна отдалеченост на Минчев.

Покрай вратата на Стоянов.
15′
Центриране от корнер.

Октавио скача над всички!

Ударът му с глава не е прецизен.
10′
Неточно центриране на Чибота.

Павел Върба не е удовлетворен.

Подскача от неспокойствие край страничната линия.
 Снимка 466950
Източник:
9′
Изключително несъвършен опит на Макута да стреля към вратата на домакините.

Топката едвам се движи по терена.

Вратарят излиза и без проблем я хваща в ръцете си.
 Макута удовлетворен, че остава в Берое

" Щастлив съм "
5′
Центриране в полето на Стоянов.

Сисиньо се намесва и връща топката към вратаря с гърди.

Добри дейности и на Стоянов и завършек на акцията за старозагорци.
2′
Многоходова офанзива за домакините.

Топката е пратена към Марселиньо.

Разбъркване в пеналта.

Без прецизен завършващ изстрел към вратата на Берое.
1′
Първи съдийски сигнал!
Състав 27 Владислав Стоянов 12 Душан Перниш 3 Антон Недялков 5 Мелонца Теди Мезаг 4 Неусиано Гусмао 6 Александър Цветков 5 Георги Терзиев 10 Гаюс Макоута 12 Анисе Абел 11 Алиун Фал 13 Мавис Чибота 17 Ибрахима Конте 18 Светослав Дяков 20 Стив Жозе Перейра 21 Драгош Григоре 22 Октавио Мерло 84 Марселиньо 27 Крум Стоянов 88 Вандерсон 59 Ахмед Тоуба 95 Каули Соуса 73 Иван Минчев Треньор Павел Върба Димитър Димитров Резерви 33 Ренан дос Сантос 33 Генадий Ганев 7 Димо Бакалов 8 Карлос Охене 17 Жоржиньо 9 Мартин Камбуров 22 Джордан Икоко 13 Никола Маринов 25 Стефан Баджи 19 Александър Василев 28 Клаудиу Кешеру 21 Зоран Йосипович 30 Козмин Моци 25 Георги Ангелов
Лудогорец приема Берое в 16:30 часа в мач от елита на страната, след края на който " орлите " може да са защитили сполучливо купата си.

Отборът е изправен пред последната крачка преди деветото си следващо отличие на " Хювефарма Арена ", в още първия си мач от плейофите.
 Лудогорец продава Якуб Шверчок

Нападателят не попада в проектите на Павел Върба

При триумф Лудогорец ще е неосъществим на върха преди изиграването на оставащите четири кръга.

Треньорът Павел Върба е наясно с огромния залог на днешната среща, както и на оставащите мачове от плейофите и ще заложи на най-хубавото.
 Снимка 464749
Източник:

За " орлите " мачовете от плейофите ще са генерална подготовка за европейските клубни шампионати, които ще протекат по друг правилник поради пандемията от ковид, която обърка графиците.
 Горалски: В Лудогорец сбъднах огромна част от фантазиите си във футбола

" Имах общо 6 предложения. Една от тях беше от Истанбул Башакшехир "

Заралии са без огромни шансове за Европа, като този факт се регистрира и от треньора Димитър Димитров - Херо.

Все отново гостите, които имат две победи след подновяването на шампионата, ще се опитат да скапват празника на Лудогорец.
 Без победа за Димитър Димитров в Разград
Без победа за Херо в Разград

Изключително абсурден бе първият му конфликт с " орлите "

Статистиката от мачовете сред двата отбора в Разград е строго в интерес на " орлите ", които са постигнали 9 победи от 13 срещи, като единствено един път са позволили загуба, а головата разлика е стряскаща - 30:6.