Лоугън Кутюр се разписа в продължението за победата на Сан

...

Сан Хосе бие Айлендърс след продължение, но върви в график за рекорди

Лоугън Кутюр се разписа в продължението за успеха на Сан Хосе с 2:1 вкъщи над Ню Йорк Айлендърс в дуел от постоянния сезон в Националната хокейна лига на Съединени американски щати и Канада. Кутюр, който се разписа 2.30 минути след началото на добавената част, вкарва уверено попадение във втори следващ дуел.

Победата е осма в интерес на Шаркс в последните девет срещи на отбора от Калифорния. Маркус Сьоренсен също се разписа в интерес на спечелилите, а вратарят Мартин Джонус избави 27 удара за Сан Хосе. Отборът на Шаркс изравни връх в НХЛ от 43 следващи победи в мачове, в които е позволил по-малко от две попадения във вратата си.

Серията от победи с по единствено един или нито един инкасиран гол стартира на 10 март 2018. До момента върховото достижение принадлежеше само на Питсбърг. То е записано сред 21 февруари 2012 година и 17 октомври 2013 година. Кейси Сизикас беше прецизен в интерес на Ню Йорк, а вратарят Семьон Варламов се отличи с 27 спасявания.