ЛОС АНДЖЕЛИС (AP) — Колтън Сисън отбеляза гол и две

...

Сарос, Хищниците натискат Кингс за решаваща победа с 4-1

ЛОС АНДЖЕЛИС (AP) — Колтън Сисън означи гол и две асистенции, а Юусе Сарос направи 27 спасявания, помагайки на Нешвил Предейтърс да победят Лос Анджелис Кингс 4 -1 в четвъртък вечер.

Нешвил завоюва три следващи победи за първи път след серия от четири мача 10-16 декември. Джеръми Лаузон означи гол и асистенция за Хищниците, а Марк Янковски и Яков Тренин също означиха.

Кевин Фиала означи за Кралете, които завоюваха четири следващи победи. Дейвид Ритих направи 17 прекъсвания при втората загуба на тима в седем мача под краткотрайния треньор Джим Хилър.

Янковски издигна Нешвил до задатък от 2-1 с 5:14 до края на втория интервал, отбелязвайки втория си гол за сезона, откакто Ритих изпусна от взор удара на Люк Еванджелиста от невисок ъгъл в краката му.

Сисънс добави празен гол с 3 минути игра, а Лаузон получи още един с 53 секунди преди края, гарантирайки, че Хищниците взеха още две основни точки в натиска си за уайлд кард на Западната конференция.