ЛОС АНДЖЕЛИС (AP) — Антъни Дейвис имаше 23 точки и

...

Антъни Дейвис, ЛеБрон Джеймс водят атака в 4-та четвърт, когато Лейкърс устояха на Филаделфия 101-94

ЛОС АНДЖЕЛИС (AP) — Антъни Дейвис имаше 23 точки и 19 битки, а Д'Анджело Ръсел сложи върха на Лейкърс за 3 точки за един сезон по време на успеха на Лос Анджелис със 101-94 над Филаделфия 76-ърс в петък вечер.

Леброн Джеймс имаше 20 точки, осем битки и шест асистенции, до момента в който Лейкърс записа седем загуби серия в техните мачове със Sixers. Лос Анджелис не беше побеждавал Филаделфия от 3 март 2020 година

Джеймс вкара 11 точки, а Дейвис добави девет през четвъртата четвърт, употребявайки техния размер и устойчивост, с цел да преодолеят тежките старания на Филаделфия. Нито един от тимовете не водеше с двуцифрен резултат през цялата вечер и Лейкърс означиха най-слабото си показване от 3 януари.

Ръсел надмина върха за 3 точки, подложен от Ник Ван Ексел през сезон 1994-95, когато той доближи 184-ия си по средата на първата четвърт. Ръсел приключи с 14 точки и четири тройки за Лейкърс, които останаха за седмата си победа в 11 мача, откакто имаха три дни отмора след поб...