ЛОС АНДЖЕЛИС (AP) — Антъни Дейвис има 27 точки и

...

ЛеБрон Джеймс, Антъни Дейвис водят Лейкърс до победа със 112-105 над Оклахома Сити Тъндър

ЛОС АНДЖЕЛИС (AP) — Антъни Дейвис има 27 точки и 15 битки, ЛеБрон Джеймс вкара 25, а Лос Анджелис Лейкърс щракна поредицата от четири победи на Оклахома Сити Тъндър със 112-105 победа в понеделник вечерта.

Д'Анджело Ръсел имаше 14 точки и седем асистенции, до момента в който Лейкърс удържаха мощния Тъндър през четвъртата четвърт единствено за ЛА шеста победа в 18 мача, като две от тези победи идват против Оклахома Сити.

Shai Gilgeous-Alexander вкара 16 от своите 24 точки през първото полувреме, до момента в който игра след изкълчване на дясното коляно за Оклахома Сити. Лейкърс са виновни за две от четирите загуби на Тъндър в последните им 16 мача.

Джейлън Уилямс вкара 25 точки, само че Чет Холмгрен и Джош Гиди се бориха в атака до общо 17 точки за Тъндър, които откриха основен удар от четири мача против някои от другите топ тимове на Запада. Оклахома Сити също се изправя против Клипърс и водещия в конференцията Тимбъруулвс в своето пътешестване.

Джеймс се завърна от четвъртия си пропуснат мач з...