Лондон. Мениджърът на Челси Томас Тухел отписа шансовете на тима

...

Томас Тухел: Дали имаме шансове? Не!

Лондон. Мениджърът на Челси Томас Тухел отписа възможностите на отбора си да продължи напред в Шампионската лига след загубата с 1:3 вкъщи от Реал Мадрид в първия 1/4-финал. “Дали имаме шансове? Не ”, отговори немският експерт на въпрос след дуела на “Стамфорд Бридж ”. Реваншът сред двата отбора е на 12 април на “Сантяго Бернабеу ” в Мадрид.

“Това беше едно от най-слабите ни първи полувремена, откогато съм в Челси. Играхме толкоз надалеч от опциите си, че няма смисъл да се оплакваме от загубата. Трябва да си върнем равнището. Първото полувреме беше повтаряне на второто от мача с Бренфорд (1:4).

На почивката променихме тактиката и се опитахме да изправим нещата, само че бяхме доста надалеч от мечтаното. За пет дни получихме седем гола. Това е обезпокоително.Ако играем по този начин и против Саутхамптън, то най-вероятно ще загубим и няма да има защо да мислим за мача на “Бернабеу ” - ще бъдем екзекутирани ”, разяснява Тухел.
Източник: focus-news.net