Ломомотив (Пловдив) записа успех с 3:2 над отбора на Витоша

...

Локомотив надви Витоша

Ломомотив (Пловдив) записа триумф с 3:2 над тима на Витоша (Бистрица) в мач от 11-ия кръг на efbet Лига. Попаденията за гостите осъществиха Диниш Алмейда в 33-ата минута, Георги Илиев 52-ата минута и Димитър Илиев в 66-ата минута. За бистричани означиха Атанас Кабов в 53-ата минута и Венцислав Бонев в 92-ата минута, с което направи загубата на своя тим оптимално почетно.

Пловдивчани не престават с положителните си изяви през този сезон. Момчетата на Бруно Акрапович се намират на трета позиция във краткотрайното класиране на efbet Лига, ''смърфовете'' са с актив от 23 точки. С тази си победа те към този момент са с 4 точки повече от тима на ЦСКА-София.

От своя страна тимът на Витоша (Бистрица) остава на последната позиция с актив от едвам 3 точки.
Източник: fakti.bg