Локомотив Варна победи градския си съперник Спартак в четвърфиналния сблъсък

...

Локомотив победи Спартак в четвърфинал от турнира за купата на България по хандбал

Локомотив Варна победи градския си противник Спартак в четвърфиналния конфликт от шампионата за купата на България по хандбал. " Железничарите " се постановиха с 31:24 в оспорван двубой в залата на Първа езикова гимназия.

``

На полувремето Локомотив водеше с два гола, а по-солидния задатък в резултата играчите на Чавдар Чернев натрупаха едвам в последните три минути на дуела.

Най-резултатен за триумфа на Локомотив беше Бранимир Балчев, който означи 13 гола. Така " железничарите " ще продължат отбраната на трофея, а дуелите от полуфиналната и финалната фаза на шампионата ще се изиграят на 14 и 15 март.

Това беше последният мач на Локомотив за годината, защото тимът почива в деветия кръг на шампионата. Спартак ще завърши 2019-а, с посещение на Пирин в Гоце Делчев на 22 декември.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!