Локомотив (София) завърши на първото място полусезона. Железничарите победиха Лудогорец

...

Локомотив лидер на полусезона на Втора лига

Локомотив (София) приключи на първото място полусезона. " Железничарите " победиха Лудогорец 2 с 3:1 в мач от 17-ия кръг на Втора Лига.

Тимът на Иван Колев е на върха с 32 точки, колкото има и Пирин, който обаче е с по-лоши индикатори от директните дуели. Над всички на стадион " Локомотив " бе нападателят Светослав Диков, вкарвайки 2 гола. Така той приключва полусезона с 12 гола.
 Генчев напусна Лудогорец

Защитникът ще търси реализация на друго място

Първото му попадение падна в 3-ата минута. 20 минути по-късно Петко удвои след удар с глава. Само две минути по-късно резултатът стана типичен посредством Диков. В 70-ата резервата Хюсеин Кельовлуев осъществя почетното попадение за " орлите " в дуела, който завърши при резултат 3:1.

ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ) - ЛУДОГОРЕЦ 2 3:1

1:0 Диков (3) 2:0 Петков (23) 3:0 Диков (25) 3:1 Кельовлуев (70)

СТАРТОВИ СЪСТАВИ: Локомотив (София) : 91. И. Василев, 2. Ферари, 23. М. Василев, 3. М. Петков, 3. Орачев, 22. Семерджиев, 94. Роча, 26. Милошев, 7. Александров, 18. Диков, 27. П. Петков;

Лудогорец 2 : 69. Дамянов, 34. Костадинов, 38. Найденов, 50. Петров, 82. Йорданов, 91. Ганчев, 52. Димитров, 45. Караангелов, 58. Илиев, 81. Будинов, 97. Чукалов.