Локомотив (София) записаха категорична победа с 6:0 над Сливнишки герой

...

Ново попълнение с хеттрик за Локо

Локомотив (София) записаха безапелационна победа с 6:0 над Сливнишки воин (Сливница) в контролна среща, играна на стадион " Локомотив ". Привлеченият преди по-малко от месец Юлиян Ненов се регистрира с хеттрик за триумфа на отбора на Станислав Генчев.

Карлос Франса откри резултата в 12-ата минута. Малко по-късно Юлиян Ненов удвои с тъкмо осъществяване на дузпа. В средата на първата част Франса се разписа за повторно, откакто засече центриране на Християн Чипев - 3:0, предава topsport.bg.

В 49-ата минута Ненов получи ужасно извеждащо подаване от Красимир Милошев и вкара за 4:0. Голмайсторът на Локомотив Димитър Митков също съумя да означи. Нападателят бе изведен очи в очи с вратаря на Сливнишки воин и го преодоля за 5:0.

В 75-ата минута Юлиян Ненов оформи хеттрика си, разписвайки се за крайното 6:0.
Източник: fakti.bg