Локомотив (София) срази с 4:1 Надежда (Доброславци) в контролна среща,

...

Локо срази Надежда в Надежда

Локомотив (София) съкруши с 4:1 Надежда (Доброславци) в контролна среща, която се игра на стадиона на " железничарите ". Илиан Стефанов откри резултата с прекрасен изстрел от междинна отдалеченост, който не остави шансове на вратаря на гостите Асен Асенов. Последваха пропуски на Лука Иванов, Александър Александров и Наско Милев от състава на Иван Колев.
 Локомотив (София) - Доброславци @@@

В 43-ата минута Калоян Бонев приключи добра акция на Надежда (Доброславци) и изравни резултата. През второто полувреме домакините потърсиха нови попадения и доближиха до тях. В 60-ата минута стражът на Надежда сбърка при лек удар с глава на Светослав Диков - 2:1 за Локомотив.  Локомотив (София) - Доброславци @@@
В 81-ата минута Красимир Милошев направи 3:1 с техничен удар. Малко по-късно Милошев направи огромен пропуск пред вратата. Последва и греда за " железничарите ". В последните секунди Михаил Иванов оформи крайния резултат.
Локо (Сф) 4:1 Надежда (Доброславци)

1:0 Илиан Стефанов (27)
1:1 Калоян Бонев (43)
2:1 Светослав Диков (60)
3:1 Красимир Милошев (81)
4:1 Михаил Иванов (90+3)