Локомотив София се справи безпроблемно с Витоша Бистрица и го

...

Локо мина като на парад през Витоша за Купата

Локомотив София се оправи безпроблемно с Витоша Бистрица и го победи с 3:0 в „ Надежда “ в осминафинален мач за Sesame Купа на България. „ Железничарите “ приключиха мача с 10 души след пряк червен картон на Ивайло Найденов, който вкара първия гол в мача.

Във втората минута Юлиан Ненов получи извеждащ пас, само че се подхлъзна. Топката въпреки всичко стигна до Симеон Славчев, който въпреки всичко стигна до удар, който бе блокиран и излезе в корнер.

В 25-ата минута Димо Бакалов получи центриране от корнер и стреля с глава, само че право в ръцете на Ставрев.

В 37-ата минута след центриране от статично състояние Божидар Кацаров получи пас в дребното наказателно поле и стреля към близкия ъгъл, само че уцели мрежата от външната й страна.

В последната минута от постоянното време Симеон Славчев даде диагонален пас към Димо Бакалов, който с глава смъкна към Ивайло Найденов, той си откри пространство за удар и от границата на наказателното поле неспасяемо прати топката в мрежата на Витоша.

Локомотив София стигна до втори гол в 58-ата минута. След безредие при ъглов удар Божидар Кацаров пусна пас по земя към Алан Диас на празна врата осъществя.

Десет минути по-късно Християн Димитров напредна по лявото крило и оставаше очи в очи с Любенов, само че Ивайло Найденов го спъна, за което получи пряк червен картон.

Красимир Милошев насочи хубав отдалечен удар от далечна отдалеченост и не остави нйикакви шансове на Цветелин Ставрев - 3:0.