„Локомотив“ (София) победи с 2:0 „Кариана“ (Ерден) в мач от

...

Кариана загуби с 0:2 гостуването на Локомотив/София/ /снимки/

„ Локомотив “ (София) победи с 2:0 „ Кариана “ (Ерден) в мач от 15-ия кръг на Втора лига. “Железничарите” стигнаха до триумфа през първата част, когато паднаха и двете попадения.
Резултатът бе открит в 30-ата минута. Тогава Илиян Стефанов напредна в наказателното поле и откри Цветомир Вачев, който откри. Пет минути по-късно преднината на домакините бе удвоена. При един отдалечен удар топката срещна гредата, а при добавката Светослав Диков я прати за повторно в мрежата.
През втората част „ Локо “ можеше да стигне до още попадения, само че Шоко, Диков и Стефанов пропуснаха. „ Кариана “ също имаше няколко шанса най-малко да стигне до понижаване на резултата, само че не съумя да означи, като в последната минута даже гредата оказа помощ на отбора от “Надежда”.
Така с триумфа си през днешния ден „ Локомотив “ събра 28 точки в актива си и сега заема решително третата позиция с 28 точки в актива си. „ Кариана “ от своя страна е девети с 19 точки.

„ Локомотив “ (София) – „ Кариана “ (Ерден) 2:0
1:0 Цветомир Вачев (30)
2:0 Светослав Диков (35)
Източник: bulnews.bg